NAŠE CENY JSOU JAKO ZÁKLADY
DRŽÍ PEVNĚ DOLE
Garantujeme nejnižší ceny na trhu. Ve srovnání s konkurenčními domy, které mají srovnatelné parametry, je naše nabídka vždy výhodnější.
Drobečková navigace

Home > Možnosti výstavby > Domy na klíč

Domy na klíč

Chcete si pořídit rodinný dům, který bude přesně odpovídat vašim představám o kvalitním bydlení? Kontaktujte naši stavební firmu, která realizuje rodinné domy na klíč, uzpůsobené potřebám každého z klientů. Stavby realizujeme výhradně z prvotřídních materiálů, které pocházejí od osvědčených dodavatelů. Garantovat vám můžeme stavbu domu s výbornými protipožárními i akustickými vlastnostmi a spolehnout se můžete také na rychlost výstavby.     

Kompletní stavba na klíč zahrnuje:

 • výkopové a zemní práce
 • zhotovení základové desky (rovinatý terén)
 • tesařské práce
 • schodiště (pokud projekt obsahuje)
 • klempířské a pokrývačské práce
 • konečná úprava  vnitřních  stěn včetně izolací
 • zateplení a silikonová fasáda
 • osazení dveří a oken, včetně prosklených stěn
 • montáž elektroinstalace
 • realizace rozvodů vody a kanalizace
 • pokládka podlah, obklady
 • montáž elektrického vytápění (možno podlahové nebo jiné)
 • montáž vnitřního zařízení (zdravotechnika apod.)
 • montáž vnitřních dveří

 Stavba na klíč je prováděna pod řádným stavebním dozorem a po jejím předání ve finální podobě je možný plný provoz všech technologií a okamžité nastěhování.

Technologie stavby

1) Základy

Provádíme výkop základových pasů, s výkopem základů je počítáno do rostlého terénu disponujícího soudržnou zeminou.

2) Obvodové stěny

Konstrukce nosných obvodových stěn rodinného domu zahrnuje sádrovláknité desky Fermacell, tzv. parozábranu (vysoce otevřenou difuzní fólii), nosné KVH profily (o tloušťce 120 mm), tepelnou izolaci (120 mm), polystyren s tloušťkou 100 mm. Na povrchu je použita silikonová fasáda – 1,5 mm.

3) Složení vnitřních stěn

Nosné vnitřní stěny jsou složeny ze stavebních desek SDK, KVH profilu s tloušťkou 120 mm a vnitřní izolace stěn (120 mm).

4) Konstrukce stropu

Realizujeme přízemní rodinné domy i patrové domky, včetně podkroví, s odpovídajícími stropními konstrukcemi. Složení stropu – SDK, izolace kročejová, tepelná izolace (tloušťka 300 mm).

5) Montáž schodiště

Podle potřeb klienta nainstalujeme v rodinném patrovém domku odpovídající typ schodiště.  

6) Střešní plášť

Jako střešní krytina je u našich staveb na klíč používána betonová střecha s taškami od předního dodavatele BRAMAC . Součástí střešního pláště je kontaktní pojistná hydroizolace, tepelná izolace PURE ONE, tzv. parozábrana, a v případě podkrovního bydlení montujeme i sádrokartonový podhled.

7) Střešní konstrukce

Nosnou konstrukci střechy rodinného domu tvoří dřevěný tesařský krov.

8) Klempířské prvky          

Na stavbu aplikujeme klempířské prvky, jako například žlaby, svody či háky, z TiZn plechu (titanzinek plech).

9) Výplně otvorů  

Montujeme plastové vchodové dveře, u interiérových dveří má zákazník možnost výběru mezi dveřmi dřevěnými nebo laminátovými, včetně kování a obložkových zárubní (dřevo či lamino). Standardní součástí stavby na klíč jsou plastová okna s dvojskly. Pokud to obsahuje projekt, montujeme zateplená garážová vrata.

10) Pokládka podlah          

Zadavatel stavby může volit mezi keramickou nebo laminátovou podlahou (do 250,-Kč/m²).

11) Povrchy a obklady vnitřních stěn

Pro vnitřní prostory rodinného domu používáme keramické glazované obklady (do 250,-Kč/m²). Jako povrch vnitřních stěn je použita sádrokartonová konstrukce v bílém provedení (s dvojitou malbou).   

12) Elektroinstalace

Silnoproud zahrnuje zásuvky a vypínače značky classic, měděné vodiče.

 

13) Hromosvod

Použito je pozinkované uzemnění se střešním rozvodem.

 

Domy na klíč náš profesionální tým realizuje komplexně, včetně zařizovacích předmětů. Druhy sanitárního zařízení se liší dle projektu a jsou vždy uvedeny v rozpočtu jednotlivých typů domů. Zákazník si sám vybírá zařizovací předměty obklady a dlažbu  podle vlastního  vkusu.

V oblasti zdravotechniky novostavba na zakázku obsahuje plastové rozvody vody a odpadů. Součástí stavby je samozřejmě montáž topení. Jako zdroj tepla je použito elektrické podlahové topení v obývacím pokoji a kuchyni. V ostatních mstnostech jsou elektrické konvektory,ale je možné vše změnit na podlahové topení v celém domě.Dodávku obsahuje  zásobníkem vody (o kapacitě 120 l) na ohřev teplé užitkové vody.

 

Pro více informací o možnostech stavby na klíč nás neváhejte kontaktovat.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
liveware, domypartners.cz