NAŠE CENY JSOU JAKO ZÁKLADY
DRŽÍ PEVNĚ DOLE
Garantujeme nejnižší ceny na trhu. Ve srovnání s konkurenčními domy, které mají srovnatelné parametry, je naše nabídka vždy výhodnější.
Drobečková navigace

Home > Katalog rodinných domů

Katalog rodinných domů

Máte zájem o koupi nového domu? Potom si prohlédněte náš katalog, který zaručeně splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Naší výhodou je to, že všechny nabízené objekty nabízíme jako domy, tedy s kompletní realizací naší firmou, po výsledné předání hotového a připraveného objektu, do kterého se budete moci nastěhovat. Součástí naší nabídky je široká škála objektů, které uspokojí jak mladé páry, tak i rozsáhlé rodiny s dětmi.

Investice, která se díky nízkoenergetickým standardům vyplatí

Věřte, že jsme skvělou volbou, pokud hledáte domy levně, které vám však zároveň budou vyhovovat z hlediska svých dispozic, z hlediska svého designu, funkčnosti, rozložení místností, ale i úspory energie. A právě námi nabízené nízkoenergetické rodinné domy na klíč jsou investicí do bydlení, která patří v současné době mezi tu nejvýhodnější, které jenom můžete docílit.

Od bungalovů, po patrové domy

Tak neváhejte, a vyberte si z našeho katalogu jak bungalovy, které nabízíme ve čtyřech cenových kategoriích, tak i rozsáhlejší projekty v podobě patrových domů, které taktéž nabízíme ve více cenových hladinách. Náš katalog rodinných domů vám však nabídne možnost individuálních projektů, tedy realizací, kde budete mít hlavní slovy vy, přičemž naše společnost všechna vaše přání a požadavky shrne do výsledné realizace.


 • Bungalovy

  Prohlédněte si nabídku našich bungalovů, které vám nabízíme. Naší prioritou je oslovení co největšího počtu zájemců, a proto naši konkrétní nabídku rozdělujeme hned do 4 cenových hladin. Díky tomu si můžete vybrat, i pokud hledáte domy levně, i pokud jste náročnější klienti, kteří hledají prostornou a vysoce funkční variantu toho, jak můžete například se svou rodinnou bydlet.

  Stavba bez starostí

  Mimo široké škály je samozřejmostí to, že stavíme rodinné domy na klíč. Sami jsme si vědomi toho, že jako klienti nechcete mít se stavbou jako takovou starosti, a tak můžete nechat konkrétní realizaci daného bungalovu na nás. Výsledkem bude špičková stavba, splňující řadu požadavků i norem. Náš katalog rodinných domů vám nabídne široké možnosti konkrétních realizací, které rozhodně dokážou splnit sen o vašem bydlení.

  Investice, která se z hlediska úspor vyplatí

  Neváhejte a využijte toho, že umíme i nízkoenergetické rodinné domy na klíč, které jsou zárukou minimální spotřeby energie, a tak i vysoké úspory vašich finančních prostředků. Dřevostavba na klíč tak nikdy nebyla jednoduší, o čemž se s námi můžete kdykoliv hravě přesvědčit. Uvidíte, že díky našim zkušenostem, bohaté nabídce domů, ale i referencím, jsme tou správnou volbou, pokud si chcete splnit sen o vlastním bydlení.

 • Patrové domy

  I vy si můžete splnit sen o dokonalém bydlení. Náš katalog rodinných domů vám ukáže, jak to může být snadné. Nejenom, že vám nabízíme široké možnosti patrových domů, ale naše rodinné domy na klíč jsme pro větší přehlednost rozdělili do čtyř cenových segmentů. Plně si vybere jak mladý pár toužící založit rodinu, tak i již fungující rodina, které hledá pro každého člena patřičné soukromí. A to mu naše dřevostavba na klíč zaručeně umožní. Navíc ceny začínají již na příjemných 1,4 milionech, což je rozhodně skvělá zpráva pro toho, kdo hledá domy levně.

  Dům zrealizujeme s ohledem na vaše požadavky

  Dopřejte si komfortu, kterého vám u každého z nabízených domů v této kategorii nabídnou dvě prostorná patra, která jsou navíc plně obyvatelná. Stejně tak nám můžete sdělit i své konkrétní požadavky, jelikož kromě toho, že stavíme rodinné domy na klíč, jsme schopni přihlédnout i ke konkrétním požadavkům, které do samotného projektu rodinného domu zapracujeme. A tak splnění snu o vlastním domě nikdy nebylo bližší.

  Vyberte si z naší bohaté nabídky

  Věřte, že naše nabídka domů vás skutečně ohromí. A samotný rodinný dům na klíč rozhodně nadchne svými vlastnostmi, a to z hlediska kvality, ale také funkčnosti, velikosti a dispozic. Navíc vás nabízené nízkoenergetické domy na klíč dokážou přesvědčit i o tom, jak se může investice do vlastního bydlení vyplatit, a to především díky obrovské úspoře na vytápění, či elektřině. To vše jsou přednosti, která stojí právě za naší firmou, která je zaručeně špičkou ve svém oboru.


Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
liveware, domypartners.cz