NAŠE CENY JSOU JAKO ZÁKLADY
DRŽÍ PEVNĚ DOLE
Garantujeme nejnižší ceny na trhu. Ve srovnání s konkurenčními domy, které mají srovnatelné parametry, je naše nabídka vždy výhodnější.
Drobečková navigace

Home > Proč dřevostavbu > Proč dřevostavbu od nás

Proč dřevostavbu od nás

  •  Rychlost výstavby - vlastní výstavba dřevostavby může být realizována během 1 až třech měsíců podle typu domu. Díky tomu, že veškeré použité technologie jsou “suché”, lze domky stavět celoročně.

  • Přesnost výstavby - díky využití průmyslově připravených modulů jsou naše domky charakteristické přesnou výbavy. Na délce celého domku pracujeme s rozptylem maximálně 2 mm.

  • Cena stavby - díky rychlosti výstavby a vysoké míře strojové výroby jsou ceny našich domků velmi příznivé vzhledem ke konkurenci a kvalitě stavby Ekologické bydlení - u našich domků jsou v maximální možné míře využity ekologické a přírodní materiály.

  • Možnost individualizace - všechny naše projekty jsou plně individuální. Váš domek Vám přizpůsobíme přesně dle Vašich představ..

  • Reference a zkušenosti – naše firma postavil mnoho desítek dřevostaveb a při jejich výstavbě jsme získali spoustu zkušeností.
    Používané technologie stále vylepšujeme, abychom našim zákazníkům přinášeli dokonalé bydlení za velmi  rozumnou cenu.

  • Životnost - technologie našich domků je převzata ze zahraničí. Projektovaná životnost našich domků je 150 let.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
liveware, domypartners.cz